SeLiN ŞeKeRcİ FaN CluB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...SELİN ŞEKERCİ..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GüZel SöZlLer

YazarMesaj
selin*ji*ezgi

selin*ji*ezgi

GüZel SöZlLer Empty
MesajKonu: GüZel SöZlLer   GüZel SöZlLer Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 3:26 pm

eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı ölümsüzlüğün adını aşk koyardım

herzaman seni düşünüyorum yedigim salatada bile seni düşünüyorum ulan bi hıyarın eksikliği bu kadarmı belli olur emraha

senin duanla dogmadım ki bedduanla oleyim be gülüm

burası adapazarı olur 2 dkkada olur can pazarı

canım arkadaşım çook geçmiş olsun sana gelen bana gelsin

"A Virtual Card for You." konu baslikli bir mail i ASLA AÇMAYINIZ.son çıkan bu virüsü hiç bir program yok edemez henüz microsoft bile antivirüsünü geliştiremedi:sancar

temel ile durun bir gün banka soymuşlar kaçarken polisler arkadan o,,,, çocugu dur diye bagırmış temel dursuna dursun sen kaç beni tanıdılar demiş

kalbimde bana yer yoksa güzelim önemli değil ben otobüsle de giderim

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

beni öyle bir halde bırakıp gittinnki dostlarım bile güldüler bana. bende seni öyle bir halde bırakıp gideceğimki düşmanların bile ağlayacaklar!!!

allh belaamı versinki sefiorUm seni

aşkım ksura bakma ama beni seveni hayatıma beni sevmeyenin hayatına sokarım

YOL VER DİZELE KAVUŞSUN GÜZELE

TAVSİYELERE UYAN TAVSİYELERLE YAŞAR BU HAYAT BÖYLE GİDERSE BENİ AŞAR

ve bitti.olayınözü ayrılık.suskun gidişler ardından kalan kırık umtlar ve hayaller...nice aşkın bitişindeki son çizgi...anlamsız bakışlar,kanayan yürekler ve yaşanmış anıları gönülde bıraktığı çatlamış duvarlar neolursa olsun eski haline dönmüyor...nedensiz bir şekilde gideni özler,bekler ve umuteder...ama nafile...buson gidişin dönüşü yok,..seviyorum diye haykıran dudaklar,beklemediğin biranda silermişseni birkalemde...neden soramazsın yapabileceğin tekşey sevgini kalbine göm ve GİTTTT

Yagdı yagmur çaktı şimşek sendemi şair oldun eşoglu eşşek Yagdı yagmur giydin kocugu sanane ulan o.çocugu

Yürekten seviosan aklı basından atacaksın yanında kimi arıosan önce içinde bulacaksın

(BaZıLaRı BeNim YaZıMıMdIrr))

GüZel SöZlLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» güzel 1 önerim var :D