SeLiN ŞeKeRcİ FaN CluB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...SELİN ŞEKERCİ..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

+2
Gözde
KanatSızZz_ŞeiTan
6 posters
YazarMesaj
KanatSızZz_ŞeiTan

KanatSızZz_ŞeiTan

________________________ Empty
MesajKonu: ________________________   ________________________ Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 5:11 pm

yaaa nie kimse girmioo siteye..hatta site sahibii bile girmiyo:S
Gözde

Gözde

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 8:33 pm

ewet ya site sahibi bile girmio o olmadan biz bu siteyi nasıl ayakta tutcas belkide onun sitesini ondan çok düşünüyoruz olamazmı:S
http://selinsekercifan.yetkinforum.org
KanatSızZz_ŞeiTan

KanatSızZz_ŞeiTan

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:51 pm

admin biraz ilgilensen şöle güzel biyer yaparız burayıı...ilk olarak bizi co admin fln yapsan:D:Dhehe... düşün istersen beraber süper bi yer yaparız burayıı
tuqba...

tuqba...

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:06 pm

arkadaşlar haklısnız bn adminin knkisiyimm

admin siteyi unuttu ben hatırlattımm şimdi hepberaber siteyi manyak bişi yapcaz oki mi kızlar?
*Admin*

*Admin*

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:39 pm

hpiniz çok haklısınız hepiniz hklısınız site sahibiniz geri göndü yanlız kzlar srunumuz war bn ste yönetici sifresini unuttum bunun için kayıt ola admin olarak yni sey yptım arkdlar eqer siz buna tmm derseniz tmm demessenizde aricm blcm artık bskada sansim yk dicem artık krar szin arkdslar ama 100%100 blamıcm arkdslar bna ininn bn hyatımda hc ylan slemm soleddirmemfde bn site bna inandıqınızı düsünuorum dedim yha sifremi unuttum admin olarak yni bi tne dha açtım
tuqba...

tuqba...

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 4:09 pm

*Admin* demiş ki:
hpiniz çok haklısınız hepiniz hklısınız site sahibiniz geri göndü yanlız kzlar srunumuz war bn ste yönetici sifresini unuttum bunun için kayıt ola admin olarak yni sey yptım arkdlar eqer siz buna tmm derseniz tmm demessenizde aricm blcm artık bskada sansim yk dicem artık krar szin arkdslar ama 100%100 blamıcm arkdslar bna ininn bn hyatımda hc ylan slemm soleddirmemfde bn site bna inandıqınızı düsünuorum dedim yha sifremi unuttum admin olarak yni bi tne dha açtım

bu kadar uzatmana ne gerek vardı kanki ya ben kısaca özetliyim admin şifresini unutms o yüzdn böle üye olmuss....önmli deqil bizm için farketmez....

haa basıma tas yaqacak bu arada admin siteye girdi:D
KanatSızZz_ŞeiTan

KanatSızZz_ŞeiTan

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 5:01 pm

ee biz sitenin snn olduğunu nerdn bilicez:s
Gözde

Gözde

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 12:49 pm

bide sem nasıl yönetceksin siteyi şimdi sıradan bi üye diilmisin:S
http://selinsekercifan.yetkinforum.org
KanatSızZz_ŞeiTan

KanatSızZz_ŞeiTan

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 9:10 pm

katılıyorm gözdeye
Busrakiz ~

Busrakiz ~

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:25 pm

ParoLamı unuttum fiLan yap maiLden çözümLe bence..
yusufcu_seyma

yusufcu_seyma

MesajKonu: Geri: ________________________   ________________________ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 6:01 pm

Busrakiz ~ demiş ki:
ParoLamı unuttum fiLan yap maiLden çözümLe bence..
bencede başka türlü olmaz
http://yusufcuyuz-biz.bedavaforum.biz